Czym piłować?

Praca z mocnymi powierzchniami do krojenia na mniejsze elementy to trudna sprawa. Taka praca wymaga zdolności oraz mocnej ręki. Ale tnący to jedynie część obrazu, najistotniejszy jest porządny sprzęt, który nie zawodzi. W sklepach klasycznych i sieciowych odnajdziesz spory wybór pilarek do cięcia cegieł, jednakże nie każdy model jest wart nabycia.


Pilarki mają cechować się silnym silnikiem, który da dużo mocy. Porządny sprzęt musi działać przez długi okres czasu, a nie nawalać po paru dłuższych zadaniach. Pilarka musi nieźle leżeć w dłoni, aby robota z nią była miła i nie ryzykowna dla osoby. Kluczowa jest również spraw mocnych brzeszczotów z sprawdzonych surowców. Najfajniejszą ofertę na krajowym rynku pilarek ma przedsiębiorstwo DeWalt. Poniżej omawiamy dwa świetne produkty tego wytwórcy.

DeWalt dw393 Aligator kosztuje średnio 1300 złotych i stają się to idealnie wyłożone pieniądze. Doskonale się wykazuje przy przecinaniu cegieł całego wachlarza typów twardości, takich jak chociażby Porotherm. Jej ciężkość to trochę więcej, niż cztery kilogramy, przez co okazuje się wygodna w użytkowaniu. Wygodę pracy gwarantuje oprócz tego dobrze zaprojektowana gumowa rękojeść. Wydajny silnik o mocy 1350 W da radę z każdym kłopotem. Najważniejszy parametr modelu dw393 to jego niezmienna prędkość, co daje eleganckie cięcia. W komplecie klient otrzymuje gratis parę zmiennych brzeszczotów, zrobionych z najwytrzymalszych materiałów.wiertarka
Napisał: Robert Bosch Sp. z o.o.
DeWalt dw394 to całkiem podobny model do poprzednio opisywanego. Kosztuje mniej więcej 1500 złotych. Dysponuje takim samym silnikiem, jak strug dewalt dw680 Idealnie pasuje do obcinania cegieł rodzaju Poroton klasy 20. Odznacza się 2 brzeszczotami o trzydziestu dziewięciu zębach. Jego dobra budowa - (wyburzenia śląsk) umożliwia prędką wymianę brzeszczotów, co czyni DeWalt dw394 urządzeniem wygodnym w obsłudze i bardzo wielofunkcyjnym. Podobnie jak w sytuacji wcześniejszego sprzętu, w zestawie kupujący ma zestaw brzeszczotów oraz przydatny klucz trzpieniowy.

To drogi sprzęt, ale często można go kupić na promocjach. Najlepiej być na bieżąco sprawdzając np. promocje jak .

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-04 10:10:25
Tagi: Silnik, sklep, części, klucz, rynku