W jaki sposób zmienić przestrzeń domu nie wydając na to dużej gotówki? Co będzie dobrym rozwiązaniem?

Sporo osób chcących coś zmienić w swoim mieszkaniu nie decyduje się na taki krok, bo uważa, iż żeby zrobić coś w odpowiedni sposób trzeba posiadać duże fundusze. Jednak tak do końca nie jest, bo czasem potrzeba trochę pomysłowości, ażeby otrzymać bardzo ciekawy efekt. Warto popatrzeć niestandardowo na niektóre kwestie. Wtedy możemy osiągnąć coś bardzo interesującego.


piękne kafelki
Napisał: Azchael
Na podstawie: http://www.flickr.com
Jedną z takich rzeczy są na pewno malowane kafelki. Niektórzy sądzą, że by zmienić kafelki trzeba je zwyczajnie wymienić na nowe. Natomiast są jeszcze inne sposoby. Między innymi wspomniane wyżej malowanie (http://www.malowanielinii.com/) kafelek daje dobre rezultaty. Chyba nie trzeba także wspominać, że jest tańsze nić taki generalny remont (tu) - poznaj dodatkowe informacje. Specjalne farby do płytek kosztują więcej od takich klasycznych farb, natomiast w kontekście ewentualnej zmiany kafelek taki wydatek nie wypada tak drogo. Istnieje wiele dostępnych odcieni, z tego powodu mamy tu faktycznie duży wybór. Znajdziemy bez wątpienia odcień, który będzie nam odpowiadał najbardziej.

Jednym z pomysłów na to, aby odmienić ściany w naszym lokum jest zagospodarowanie ich. Jest tak, że niekoniecznie trzeba je malować za każdym razem jak chcielibyśmy je odświeżyć. Mogą to być powieszone obrazki ścienne, jakie w dużej ilości dadzą faktycznie świetny efekt. Ludzie najczęściej wieszają jeden, maksymalnie dwa obrazy w bliskim odstępie od siebie. Natomiast gdy zapełnimy nimi niemal całą ścianę to efekt będzie niezwykły. Trzeba też zwrócić uwagę na rodzaj ram, których używamy. Dobrze będzie poszukać starych ram na przykład na targu staroci. To da jeszcze lepszy rezultat. Jest tu ogromnie dużo możliwości.


remont
Napisał: specialoperations
Na podstawie: http://www.flickr.com
Kolejnym sposobem na odnowienie oraz polepszenie wyglądu ścian jest zastosowanie ściennych naklejek. Jest ich cała masa na rynku o najróżniejszej tematyce. Z pewnością odnajdziemy coś pasującego do naszych wnętrz (zobacz kompletną propozycję pod adresem). Niektórym tego typu naklejki kojarzą się przede wszystkim z pokojami dziecięcymi, natomiast nie jest to jedyne miejsce, w którym często się ich używa. Na przykład piękny, abstrakcyjny wzór doskonale będzie wyglądał w salonie. Z kolei motyw kwiatowy będzie nadawał się do sypialni. Istnieje bardzo dużo różnych wzorów, które na pewno spodobają się nam. To tylko niektóre możliwości zmiany naszego wnętrza, natomiast warto sprawdzić, może się okazać bowiem, że będziemy nawet bardziej zadowoleni z tego typu zmiany, aniżeli w przypadku generalnego remontu.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-18 09:57:00
Tagi: wzór, Wybór, pomysłowość