Bezpieczeństwo w mieszkaniu – nasze zapewnienie spokojnego życia. Co jest niezbędne do całkowitego zabezpieczenia?

Każdy z nas chce się czuć bezpiecznie, zwłaszcza we własnym domu. W jakim miejscu istotnie jak nie u siebie można poczuć całkowite bezpieczeństwo. Żeby jednakowoż to odczuwać potrzebujemy przede wszystkim kochającej rodziny, to jest całkowita podstawa. Z drugiej strony, to jest niewystarczające, bo nie oferuje ochrony przez niebezpieczeństwem z zewnątrz. Co wtedy możemy zrobić? Powinniśmy jak najbardziej pomyśleć o właściwej ochronie. Zamki, dobre drzwi są niezwykle ważne, lecz jeszcze bardziej są niezbędne odpowiednie domofony, najlepiej domofon z kamerą czy domofon eura.
domofon
Napisał: Zach Klein
Na podstawie: http://www.flickr.com/photos/zachklein/4600543/
Aktualnie domofon eura to w sumie podstawa bezpieczeństwa. Najważniejsza korzyść to całkowita identyfikacja osoby, która chce dostać się na teren naszej posesji. Szybko więc możemy zweryfikować czy osoba pragnąca się do nas dostać jest na pewno oczekiwana. Każdy jednakowoż posiada inne wymagania w zakresie bezpieczeństwa, jedni więc wybiorą domofon z kamerą, inni domofon tradycyjny. A jaki Ty wybierzesz, możesz sprawdzić na przykład co ma do zaoferowania firma eura. Przewodowy zestaw domofonowy to najzwyczajniej moduł wewnętrzny, tak zwany unifon z zasilaczem i bramofon (moduł zewnętrzny). Tego typu domofony sprawiają, że możliwa jest rozmowa między modułami, a także można bezpośrednio sterować ryglem elektromagnetycznym, który służy do otwierania drzwi posesji.W odróżnieniu od normalnego domofonu, taki teledomofon pozwala na nawiązanie rozmowy z dzwoniącym w otwartym terenie, w zasięgu aż do 75 metrów. Oznacza to, że nawet, kiedy jesteśmy w ogrodzie możemy mieć ze sobą słuchawkę i w każdej chwili jesteśmy w stanie odebrać połączenie telefoniczne domofonu.
mieszkanie
Napisał: Future PR
Na podstawie: Future PR
Jednocześnie, jesteśmy w stanie też zwolnić rygiel, by wpuścić daną osobą. Trzecią grupą są domofony wielolokatorskie, wśród których wyróżniamy analogowo-cyfrowe i cyfrowe. Umożliwiają one podłączenie ponad 250 lokali pod jeden panel rozmówny. Autor:


Najlepiej pasują one do wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych, jednocześnie będą idealne dla profesjonalnych firm instalatorskich, które mają w planach większe inwestycje. Posiadają one funkcje wejścia do budynku za pomocą kodu lub klucza typu Dallas, potwierdzane są sygnałem dźwiękowym w lokalu. Co więcej, istnieje możliwość regulacji głośności czy czasu trwania sygnału. To niezwykle pomocny dodatek, gdy na przykład w domu śpi małe dziecko. Umożliwia to zachować niezbędny spokój wtedy, jak jest to niezbędne.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-02-02 14:55:54
Tagi: mieszkanie, bezpieczeństwo, domofon