Najładniejsze dodatki do salonu - czerowne - Sprawdź

Ostatnie zakupy w potężnym salonie meblowym przyniosło mi koncept na nową aranżację salonu u moich rodziców. Poleciłam im, żeby podczas remontu zaplanowali biało szary salon z czerwonymi przedmiotami.


Intensywne dodatki utrzymane w czerwieni doskonale rozjaśnią wnętrze, dodadzą mu pikanterii i elegancji. Polecam postawić na małe akcenty. Kupmy czerwoną poszewkę na poduchę, kapę na fotel, ładny flakon na kwiaty albo miskę na
minimalistyczne wnętrza
Napisał: Gabriele Barni
Na podstawie: http://www.flickr.com
słodkości. Zadbajmy o to, by takich rzeczy w odcieniu czerwonego było w pomieszczeniu maksymalnie 5 – 6. Fajnie urozmaicą przestrzeń, dodadzą jej szykowności. Możemy także pomyśleć o zakupie czerwonej zastawy stołowej – bardzo ciekawie będzie wyglądać zestawiona z białym, albo szarym obrusem.
Aranżując biało – szary salon zwróćmy uwagę na to, żeby przestrzeń była jasna. Polecam trzy ściany zrobione w bieli, a czwartą ciemno szarą.

Na niej wyeksponujemy jasny zegar oraz dwa – trzy obrazki bądź fotografie.

Jeżeli zafascynował Cię ten temat, poznaj dodatkowo inne polecane www (http://www.dzwigmar.pl/referencje.html), gdyż przedstawiają one zbliżony temat, zatem na pewno Cię zafascynują.

Pomyślmy przy niej wstawić (koniecznie jasną) ozdobną witrynę lub szafkę z szufladami. Jest to świetne miejsce do chowania obrusów, talerzy czy zdobionego szkła. Pomysły znajdziesz na
Przy zakupach stołu wyszukajmy ten, który będzie rozkładany.

W tym miejscu odnajdziesz ciekawe informacje na omawiany wątek, zatem jeśli to zagadnienie jest dla Ciebie fascynujące, to kliknij odsyłacz do witryny (http://okna-drewniane.pl/poradnik/okna-drewniano-aluminiowe-czy-warto-inwestowac/).

Tym samym nie będziemy mieli problemu w przypadku rodzinnego spotkania.


W domu rodziców na każde święta zjeżdża się rodzina i potrzebne jest co najmniej 12 miejsc. Jeśli nie mieszkają z nami dzieci, polecam wybrać krzesła tapicerowane. Drewniane wykończenia w kompilacji z szarym obiciem da oryginalną fajną, klasyczną kompozycję. Do obicia dobierzmy identyczny odcień obrusu, i o dwa tony ciemniejsze tacki pod talerze.
Wybierzmy, czy potrzebujemy dywan. Na pewno doda on przytulności pomieszczeniu, jednak będzie tym samym dla nas stanowił dodatkową pracę – trzeba go czyścić, prać i odkurzać. Polecamy wybrać wykładzinę dywanową – dzięki temu nie będziemy musieli myć podłogi.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-02-02 09:48:28
Tagi: szuflady, krzesło, fotel