Wrocławskie Krzyki - znakomita lokalizacja dla nabywców nieruchomości

Krzyki są jedną z najczęściej wskazywanych dzielnic przez osoby zainteresowane nowym lokum. Co na to wpływa?


Jeśli rozchodzi się o mieszkania Krzyki Wrocław, jakie oferuje to z badań rynku wynika, iż za metr kwadratowy mieszkania owej dzielnicy klienci muszą zapłacić od około.


Optycznie powiększona łazienka
Napisał: Soudal
Na podstawie: Soudal


5,5 do 6,5 tys. zł. Co prawda, w innych lokalizacjach można znaleźć tańsze oferty, pomimo to chętnych do osiedlenia się na Krzykach nie brakuje. Prawie połowa klientów z Wrocławia deklaruje, że jest zainteresowana tą lokalizacją. Znaczenie może mieć w tym przypadku spora ilość zielonych terenów, a równocześnie dobre połączenie z centrum miasta (z pętli na Krzykach odjeżdża wiele autobusów i tramwajów).

Stworzyliśmy artykuł o pokrewnej tematyce. Jest on na nowej stronie. Wejdź więc w poniższy link i dowiedz się szczegółów z tym związanych.

Poza tym, zróżnicowanie tej strefy jest ogromne - powstają tu nowe bloki, jak i można za atrakcyjną cenę kupić kawalerkę bądź większe lokum remontu. Krzyki zajmują niemal 55 km kwadratowych powierzchni, więc można postawić na lokalizację bliżej centrum, jak i bliżej Bielan. Nie bez znaczenie jest również rozwój tej strefy - na południu jest obwodnica, dzięki której bez problemu można dojechać na Nowy Dwór, lotnisko bądź stadion. Niedaleko jest również kompleks handlowy - galeria handlowa, restauracje, Ikea, markety budowlane i wiele innych. Klienci cenią sobie kameralny klimat Krzyków, ale równocześnie zwracają uwagę na zapewnienie towarów i usług.


mieszkania krzyki wrocław
Napisał: Pracownia Projektowa ArC2


Badania udowadniają, że w kwestii takiej jak mieszkania Wrocław kupno najbardziej opłacalny jest rynek wtórny na Krzykach. Tego rodzaju nieruchomość można nabyć już za trochę ponad 4 tys. zł za metr kwadratowy.
W tym przypadku trzeba jednak wziąć pod uwagę ewentualne koszty remontu. Jeśli chodzi o Wrocław tanie mieszkania znajdziemy także na Psim Polu, jednak ta lokalizacja z pewnością już nie jest tak zachęcająca z powodu słabych połączeń komunikacyjnych.

Zainteresował Cię ten materiał? To znakomicie, gdyż oryginalny wpis posiada zbliżone informacje do omawianych.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-02-02 10:24:10
Tagi: remont, klient, rynek wtórny, klientów