Gustowne oświetlenie Twojego mieszkania

Wakacje to ten czas w roku, gdy wielu z nas chce modyfikacje w mieszkaniu czy domu. wiele ludzi przeprowadza ogromne remonty, łącznieprzestawianiem ścian, zmianą podłóg i przewracaniem wszystkiego do góry nogami. Istnieją jednak ludzie, którym wystarczy mała modyfikacja.


Czasem wystarcza przemalowanie koloru ścian. Zdarza się, że nawet nie wszystkich. wielokrotnie to po prostu modyfikacja aranżacji pomieszczeń. Jest możliwość zmienić meble, wymienić oświetlenie wewnętrzne czy w inny sposób zaaranżować okna.
ładny żyrandol
Napisał: Faruk Ateş
Na podstawie: http://www.flickr.com


Wspaniały efekt zyskamy dobrze rozmieszczając oświetleniem (np. |oświetlenie łazienkowe czy oświetlenie kuchenne). Bywa że, że przemieszczenie położenia czy zmiana jednej lampy może sprawić, że pomieszczenie wygląda całkiem świeżo.

Od niedawna można dostrzec w aranżacjach mieszkań, że unika się jednego, górnego źródła światła.

Przeczytaj ten tekst, to również jest świetny artykuł (https://thermagen.pl/) opisywanego problemu. Nie czekaj i kliknij a na pewno nie pożałujesz.

Teraz oświetlenie wewnętrzne to stojące lampy, kinkiety, czy lampy punktowe rozłożone w różnych układach na suficie.

Światłem możemy podkreślać elementy pokoju, które chcemy wyeksponować, możemy w cieniu ukryć niewielkie niedoskonałościpomieszczenia, wnętrza.
Oświetlenie wewnętrzne, zaaranżowanie na nowo wyglądu pokoju za pomocą zmiany umieszczenia lamp, dodania czy ujęcia źródeł światła - nie wymaga wysiłku. Część takich zmian możemy wykonać we własnym zakresie. Oczywiście nie chcą we własnym zakresie wymienić starego żyrandola na zestaw halogenów rozłożonych po suficie, ale przestawienie umiejscowienia lampki czy dokupieniekolejnej, to nic co wymagałoby wysiłku czy specjalistycznej umiejętności.

Dobrze jest zmienić coś w swoim mieszkaniu od czasu do czasu.

Zobacz ten użyteczny serwis - przedstawia on zbliżoną problematykę i na pewno też Cię zaabsorbuje. Nie wahaj się zatem i kliknij tutaj.

odświeżona wystrój, zmienione oświetlenie wewnętrzne czy jaskrawy kolor chociaż jednej ściany - mało, a może poprawić nam nastrój, sprawić, że z większą ochotą będziemy wracać do domu, a chwile w nim spędzony będzie jeszcze bardziej miły.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-03-21 01:51:54
Tagi: lampy, oświetlenie, dom, mieszkanie, remont