W jaki sposób kupić dobrą oraz ekonomiczną myjkę cisnieniową?

Jeśli masz własny domek z garażem, w którym ponadto stoi co najmniej jeden pojazd, to prędzej czy później dojdziesz do wniosku, że stanowczo korzystniej będzie przenieść kwestię mycia pojazdu ze specjalnych myjni wprost na swoje podwórko.
To jest o wiele łatwiejsze a przy wprawnym zastosowaniu ciśnienia wody, mogłoby w szerszej perspektywie być nawet tańsze.


wywóz odpadów
Napisał: Arvell Dorsey Jr.
Na podstawie: http://www.flickr.com


Należałoby wiedzieć, że w przypadku stosowania tego typu towaru jakimi są myjki ciśnieniowe, zużycie wody utrzymuje się na poziomie ok. 400 l na godzinę mycia, w czasie kiedy zwykły wąż ogrodowy zużywa jej kilka razy więcej - aż ok.

Jeśli uważasz, że przedstawiony tekst jest godny uwagi, to bez obaw kliknij ten link i przeczytaj udostępniony tu wpis - on również Cię zaciekawi.

3000 litrów na godzinę. Jednak oczywiście wszystko jest zależne od sposobu, w który korzystamy z tych sprzętów.

Poznaj również inne archiwum materiałów przedstawiających omawiany wątek - bez strachu - wejście za darmo (https://anplast.pl/), zatem wejdź na ten link.

W obu można wyregulować nie tylko czas użycia cieczy, lecz także ciśnienie za pomocą jakiego realizujemy zdefiniowane prace. W przypadku myjek do zastosowań prywatnych, wystarczyłoby kupić myjkę, jaka wytwarza ciśnienie do 150 bar. Jeżeli jednak żyjemy gdzieś na uboczu dużych miast, gdzie jest dużo nie ubitych dróg, należałoby pomyśleć nad zakupem nieco mocniejszej myjki - tego typu, jaka działa przy ciśnieniu od 150 do 400 bar.


W chwili nabywania myjki musimy zwrócić uwagę przede wszystkim na: efektywność pompy, ciśnienie, największą temperaturę wody doprowadzanej do urządzenia oraz długość węża, wymiary oraz wagę myjki. Istotne jest także jej wyposażenie dodatkowe w przykładowo części wymienne.
Dla przykładu czy w zestawie mamy dodatkowe szczoteczki, czy też trzeba je kupić dodatkowo? Jak długi jest przewód zasilający i jak znaczny jest szlauch doprowadzający wodę? Czy producent zaoferował kilka końcówek czy może mamy końcówkę uniwersalną?

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-04-17 06:42:42
Tagi: dom, zakup, element, prace, Rozmiar