Jeśli jesteśmy właścicielami domu i obecnie planujemy remont podłóg, to warto pomyśleć także o zamontowaniu listw przypodłogowych drewnianych oraz drzwi fornirowanych

O posesję należy dbać. Czasami musimy coś zreperować, aby wszystko funkcjonowało jak trzeba, a nierzadko po prostu mamy ochotę na odnowienie domu i wymianę mebli i drzwi oraz przemalowanie ścian.
Jeżeli już zaczynamy nieduży remont trzeba zaznajomić się z nowościami, które w ostatnim okresie królują w sprzedaży.


drzwi fornirowane
Napisał: Oto Polska Blog
Na podstawie: http://www.flickr.com


Drzwi fornirowane,podobne do tych , stały się w ostatnim czasie niezwykle popularne. Są tańsze niż drzwi drewniane, a prezentują się tak samo. Cała zagadka jest w sposobie produkcji. Wewnątrz drzwi mamy popularniejsze, a tym samym tańsze drewno, a od zewnątrz już takie, które wybierzemy - dąb, egzotyczne lub [roleta noc dzień] inne. Na wewnętrzną warstwę drewna są przyklejane kilkumilimetrowe powłoki tego drewna, które będzie dostrzegalne dla wszystkich. drzwi fornirowane zawsze będą wyglądały jak najlepszej jakości drzwi drewniane, bo takie one właśnie są. Niektóre forniry prezentują zauważalną porowatość drewna, a niektóre po polakierowaniu robią się stosunkowo gładkie. Wszystko jest zależne od drewna, które kupiliśmy. Jeśli planujemy już wymieniać drzwi, należy także pomyśleć o wymianie cokolików.

Chcesz zobaczyć inne równie pomocne sugestie? Jeśli tak, to zobacz tutaj (http://parkietypryczynicz.com.pl/parkiet-debowy/), a niewątpliwie nie odczujesz zawodu.

Listwy przypodłogowe drewniane, takie jak te: , powinny zostać wytworzone z tego samego drewna co drzwi. Wtedy będą się znakomicie komponować i radować oko jednakową barwą.
Listwy przypodłogowe drewniane mają różne wymiary. Ich niebywałą wartością jest to, że są trwałe i nodporne na uszkodzenia. Są także wodoszczelne i nie gniją.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-04-21 12:42:39
Tagi: materiał, prezent, drzwi, plan, wnętrz