W toaletach publicznych odnajdziemy wiele ciekawych rozwiązań

Ludzie odpowiadający za zaopatrywanie toalet publicznych nierzadko stają przed ciężkimi wyborami. Niektóre urządzenia mogą się wydawać tańsze, jednak w dłuższej perspektywie ich eksploatacje kosztuje znacznie więcej.


Artykułem, który niemal zawsze odnajdziemy w publicznej toalecie jest elektryczna suszarka do rąk.


Pracownik
Napisał: pang yu liu
Na podstawie: http://www.flickr.com


Ma ją wiele toalet, jednakże niektóre nadal wykorzystują pojemniki na ręczniki. Oczywiście te pojemniki są znacznie mniej kosztowne, a przy kupowaniu mnóstwo osób tym właśnie się kieruje. Jeżeli jednakże przyjrzymy się kosztom użytkowania, to przekonamy się, że suszarka do rąk będzie znacznie bardziej opłacalna. Po pierwsze nie wytwarza żadnych śmieci, poza tym nie wymaga nieustannego dokupowania kolejnych artykułów, jak to ma miejsce w wypadku pojemników na ręczniki papierowe. Opłaca się więc stracić trochę więcej gotówki na początku, by w przyszłości dużo zaoszczędzić - Impeco - impeco.pl.


Lato
Napisał: Daniel Jolivet
Na podstawie: http://www.flickr.com


suszarka do rąk
Napisał: Maestro_AU
Na podstawie: http://www.flickr.com


W publicznych toaletach możemy również czasami znaleźć lampy owadobójcze.

Będziemy wdzięczni za każde komentarze z serwisu. Są one dla nas kluczowe, gdyż uświadamiają nam, czy nasze posty docierają do odbiorców i jak bywają postrzegane.

Jest to świetnie wyjście, zwłaszcza na letnie dni, aby się pozbyć much czy innych szkodników, które mogą roznosić zarazki. Takie urządzenia są małe i można je zainstalować właściwie w każdym miejscu, więc nie będziemy mieli z nimi problemu.

Aby poznać świeże informacje na omawiane zagadnienie sięgnij po szczegóły (http://www.invado.pl/drzwi-wewnetrzne/zabudowa-oscieznicy-metalowej) - one zapewne też Cię zaabsorbują. Sprawdź to na własną rękę.

Ich efektywność jest naprawdę wysoka, a koszt eksploatacji niewielki - impeco.pl.
Owe lampy owadobójcze emitują promienie ultrafioletowe, które może przyciągać owady nawet z kilkudziesięciu metrów, więc starczy jedno urządzenie na całą toaletę.


Jak widać współczesne toalety publiczne mogą zastosować bardzo wiele użytecznych rozwiązań, które zupełnie nie muszą być bardzo drogie.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-04-28 04:57:37
Tagi: urządzenie, śmieci, zakup, IT, miejsce