Obszerna gama modeli dachówek

Dachówka ceramiczna należy do elity wśród pokryć dachowych. Użytkowana od tysiącleci, w żadnym wypadku nie wyszła z mody. Spora wielkość modeli i niezwykle szeroka paleta zabarwień, czynią ją świetnym towarem zarówno dla budynków o tradycyjnej architekturze, jak i bardzo nowoczesnych. Jest to także surowiec wyjątkowo solidny, odpowiednio ułożony, może cieszyć wiele kolejnych pokoleń mieszkańców.


Kolorowe dachówki
Napisał: Emily Mathews
Na podstawie: http://www.flickr.com
Obszerna gama gatunków dostępnych na rynku umożliwia znaleźć każdemu zainteresowanemu wyrób pasujący mu cenowo. Opłacalnie na koszty przekonuje również fakt, iż jest to pokrycie niezwykle proste w montażu i w zasadzie nie nastręczające pielęgnacji. Dachówka ceramiczna marsylka to dachówka zakładkowa. Wyposażone są w jednokrotne, lub podwójne zakładki, dzięki czemu powiększa się szczelność gotowej powierzchni dachowej. Cechuje je nadzwyczajna odporność.

Są wytwarzane w odcieniu zwyczajnej czerwieni, również w kolorach angoba. Jak wszystkie dachówki ceramiczne, są wytrzymałe na oddziaływanie czynników mechanicznych, atmosferycznych, także absolutnie niepalne. Montaż takich dachówek jest łatwy i prędki. W procesie produkcyjnym, stosowana jest taka technologia, jaka umożliwia precyzyjną weryfikację konturu i powtarzalności dachówek.

Nie zwlekaj, tylko jeżeli masz chęć zgłębić ten temat, obejrzyj więcej tutaj (https://www.oknar-internorm.pl/dlaczego-warto/idealne-polaczenie-systemow) a na pewno uzyskasz ważne informacje na przedstawiany wątek.

To w dużej mierze upraszcza konstruowanie ich na dachu. Więcej w temacie dachów: poradnik-budowlanca.pl/pokrycia-dachowe-i-ich-znaczenie/.

Z kolei dachówka ceramiczna karpiówka to szablonowy gatunek dachówki ceramicznej, której prosta postać daje nieomal nieograniczone możliwości kształtowania formy dachu. Osobisty kierunek dachu jest możliwość osiągnąć korzystając z różnej kolorystyki tych dachówek. Metoda ułożenia tej dachówki, w łuskę, bądź w koronkę, także obszerny dobór ceramicznych detali korygujących, umożliwiautworzenie niepowtarzalnej różnorodności dachów. Dalsze newsy z branży: poradnik-budowlanca.pl/dobieranie-akcesoriow-dachowych/.


dom jednorodzinny
Napisał: MTM STYL
Na podstawie: MTM STYL
Dzięki własnym możliwościom, dachówka ceramiczna karpiówka jest bardzo wziętym pokryciem dachowym w Polsce. Zapewnia tworzenie skomplikowanych detali dachowych, jak miękkie kosze, czy wole oczka, w związku z tym jest używana z równym powodzeniem zarówno w domach jednorodzinnych, jak i na obiektach sakralnych, bądź zabytkowych, gdzie połacie dachu są o wiele większe.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-05-16 19:03:36
Tagi: model, gatunek, paleta, rodzaj, typ, gama, zakładki