Fototapety - Kawa i przyprawy

Kawa, to upajający napój o pobudzającym działaniu, który chętnie wypijamy podczas śniadania. Napój cieszy się powodzeniem również ze względu na niepowtarzalny smak i kuszący aromat. Wiele osób nie jest w stanie żyć bez dwóch lub trzech filiżaneczek kawy dziennie.
Napisał: visualpanic
Kolor naparu i wdzięk palonych ziaren inspirują także dekoratorów wnętrz. Filiżanka z ciepłą kawą to nierzadki motyw grafiki na naklejki ścienne i fototapeta na ścianę, które najczęściej używa się do aranżacji kuchni, jadalni oraz wnętrz kawiarni i cukierni.

Motyw ziaren kawowych i różnokolorowych, suszonych przypraw, to najbardziej znane tematy drukowane na fototapety do pomieszczeń kuchennych. W minimalistycznej kuchni lub jadalni na pewno znajdzie się miejsce na taką grafikę.

Chociażby w przestrzeni między szafkami stojącymi i wiszącymi,albo na ścianie za stolikiem jadalnym.

Do kuchni i łazienek stosuje się wyjątkowe fototapety, odporne na wpływ wilgoci i ubrudzenia. Dla spokoju można przykleić z zewnątrz powierzchnię szklaną lub pleksi - wtenczas łatwiej utrzymać ją w czystości. Pobrudzenie zatrzymają się na szkle i wystarczy umyć je szmatką z detergentem.


Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-07-24 08:09:58
Tagi: kuchnia, grafika, fototapety, dekoracja wnętrz