W jaki sposób wyposażyć łazienkę ogólnodostępną?

Oprzyrządowanie w toaletach publicznych, z uwagi na wysokie natężenie ruchu, narażone jest na ryzyko losowego bądź rozmyślnego uszkodzenia. Dlatego powinno ono charakteryzować się szczególną trwałością.


lampy owadobójcze
Napisał: Andreas Trojak
Na podstawie: http://www.flickr.com


kafelki
Napisał: Franc Gardiner
W tego typu punktach doskonale sprawdzą się sanitariaty skonstruowane ze stali nierdzewnej. Dzięki właściwej grubości stali a także wytrzymałości konstrukcji, są one skuteczną osłoną przed atakami wandalizmu. Co więcej pozwalają nadać umywalniom publicznym szczególny wygląd - obejrzyj suszarki do rąk. Podstawowymi elementami kompletu sanitarnego montowanego w łazienkach publicznych są; misa WC, umywalka a także pisuar. W ofertach przedsiębiorstw dostępne są miski WC z nierdzewnej stali. Do wyboru mamy wzorniki tak naścienne, jak również stojące.

Masz ochotę przeczytać kolejne artykuły dotyczące podnoszonej tu kwestii? Jeśli tak, to kliknij ten odnośnik i przeczytaj wpis ze strony.

Miski WC podwieszane, dostosowane są do montażu na wszelkich stelażach podściennych, uniwersalnie napotykanych na rynku wraz ze zbiornikami spłukującymi. Spłukiwanie może być obsługiwane guzikiem czy w wersji samoczynnej na fotokomórkę. Na atencję zasługują również umywalki ze stali nierdzewnej, oferowane w formie prostokątnej, z otworem na instalację lub w odmianie nablatowej, kolistej. W ofercie handlowej występuje również suszarka do rąk ze stali nierdzewnej - znajdziesz tutaj lampy owadobójcze.


apartamentowiec
Napisał: Belgravia Polska
Na podstawie: Belgravia Polska


Elementem, którego nie może braknąć w męskich toaletach ogólnodostępnych, jest pisuar. Pisuar ze stali nierdzewnej, który jednakowo jak w wyżej przedstawione misy WC, może być instalowany na popularnych w handlu stelażach do pisuarów razem z opłukiwaniem do wyboru: mechanicznym lub automatycznym.


Opisane sanitariaty montowane są na ogół w wykonaniu ze stali szczotkowanej.

Jeżeli użyta w niniejszym materiale retoryka do Ciebie trafia, to zobacz tutaj podobne wpisy - one dotyczą pokrewnej problematyki.

Osiągalne są jednakże też w odsłonie ze stali polerowanej.


Oprócz tego wskazane jest łazienkę publiczną wyposażyć w gadżety takie jak lampy owadobójcze.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-07-24 08:09:25
Tagi: montaż, podłogi, prezent, lokal