Dom to najcenniejsze miejsce na ziemi dla niejednego człowieka - dlatego chcemy o niego dbać, aby służył naszej rodzinie przez lata

Kupno domu w wielu kręgach jest uważane za niezwykły przywilej. Nie każdy może sobie na to pozwolić. Zwłaszcza, jeśli mamy jeszcze śliczny i własny ogródek.


Jeżeli remontujemy dom, to nie bywa to niedroga sprawa - tego świadom jest każdy.


izolacje z pianki
Napisał: Parter of Promotion
Na podstawie: Parter of Promotion


ściany fundamentowe
Napisał: Xella Polska Sp. z o.o.
Na podstawie: http://212.18.11.102/downloads/pol/press/xe_dobre_budowanie_z_Xella_3-2008.pdf
Jednak, zwykle staramy się kupować surowiec najlepszej jakości, by wyremontowane elementy służyły naszym bliskim przez wiele lat. Nikt nie lubi niefachowej roboty - tym bardziej, że przyjdzie nam z nią żyć i patrzeć każdego dnia na niedociągnięcia ekipy budowlanej. Wobec tego na przykład gdy ocieplamy budynek, to chcemy wybrać najwyższej jakości surowiec. W ostatnich latach modne stały się izolacje z pianki. W testach jednoznacznie wygrywa ona z wełną, gdyż ma zdecydowanie lepsze właściwości. Pianka nakładana jest jako płyn i dopiero potem się rozszerza. Dzięki temu jest w stanie dotrzeć do wszelkich zakamarków - nawet tych ukrytych.

Kliknij ten link i zobacz więcej wskazówek tutaj (https://www.merazet.pl/producent/chauvin-arnoux/) tyczących się analizowanej w tym wpisie sprawy. Te porady bez wątpienia też na długo pozostaną w Twojej głowie.

Dodatkowo, izolacje z pianki sprawiają, że budynek jest chłodny w wakacje, a zimą zatrzymuje ciepło. Jest również rewelacyjnym wygłuszeniem hałasów. Pianka nie wygina się z czasem, zatem i za kilkanaście lat będzie rewelacyjnie spełniała swoją funkcję. Zapobiega także tworzeniu się pleśni i innych pasożytów - jest zatem przyjazna dla środowiska.


Zamawiając materiał izolacyjny należy popytać budowlańców o poradę albo poszukać ich w internecie na różnych specjalistycznych stronach.

Jeżeli opublikowane w niniejszym poście informacje są według Ciebie pasjonujące, to dodatkowo, który zamieszcza analogiczne materiały.

Wówczas będziemy już pewni, co powinniśmy kupić.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-10-09 00:14:31
Tagi: dom, ciepło, roboty, elementy, surowiec