Centralne odkurzacze wsparciem dla uczuleniowców

Jak przedstawiają testy, co piąty mieszkaniec Europy choruje na alergie wywołaną przez kurz, pyłki oraz innego rodzaju bakterie. Do tej pory nie było sposobu, aby się ich pozbyć nie tylko na zewnątrz, ale również w swoim domu lub mieszkaniu. Owszem, obecnie są dostępne nawilżacze powietrza z systemami czyszczącymi, te jednak nie działają w pełni. Tak samo domowy odkurzacz nie usunie kurzu czy roztoczy, to prawda oczyści pomieszczenie ze zbędnych okruchów, ale kurz może tylko rozproszyć.


odkurzacz centralny
Naprzeciwko tym kłopotom staje zdrowy odkurzacz (zobacz: odkurzacz centralny części) centralny, który swoim programem usuwa nawet do 99% wszelkich zanieczyszczeń, w tym kurz oraz pyłki znajdujące się w otoczeniu – po prostu wydmuchuje je na zewnątrz lokalu. To zbawienie dla alergików. Kolejnym faktem przemawiającym na jego pożytek jest to, że mamy szansę zapomnieć o noszeniu ciężkiego odkurzacza, bo odkurzacze centralne swoją bazę zamontowaną mają na stałe, a my odkurzamy jedynie właściwą szczotką. Prócz tego zbiornik na brudy jest na tyle duży, iż czyścić go należy tylko kilka razy w miesiącu. To w całości sprawia, iż czyszczenie jest dużo łatwiejsze, a tym samym sprawniejsze.

Ekologiczne odkurzacze UltraOne Green
Napisał: Electrolux Poland sp. z o.o.
Na podstawie: Electrolux Poland sp. z o.o.
Obecnie zjawił się odkurzacz alliance 625 z systemem Beam - np. beam sc 335. To nowoczesne wyjście umożliwia sprzątać też w nocy, bo z daleko zamieszczonej bazy nie dochodzą żadne hałasy. W swojej propozycji Beam ma różnorakie węże ssące i końcówki, jakie pozwalają dotrzeć do każdego zakątka mieszkania. Dodatkowe akcesoria w postaci różnych udogodnień również są dużym walorem tego urządzenia. Ten centralny odkurzacz można założyć nie tylko podczas budowy domu czy kamienicy, lecz także w każdej chwili po zamieszkaniu. Zainstalowanie jest na tyle proste, że każdy nawet samodzielnie z pewnością sobie poradzi. Wydaje się, że rozwiązanie, jakim jest centralny odkurzacz to ważne wybawienie nie tylko dla uczuleniowców, ale też wszystkich, którzy chcą posiadać całkowicie sprzątnięty dom. To doskonałe rozwiązanie dla modnych rodzin ceniących sobie ułatwienia oraz komfort użytkowania.


Na podstawie: Doman.com.pl

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-10-23 15:34:54
Tagi: dom, rodzina, alergia, budowa domu, nawilżacze powietrza, odkurzacze centralne