Ledowe możliwości w praktyce

Jeśli chodzi o żarówki ledowe, to potrzeba do nich przejściówek. Przejściówki, czyli adapter led pozwalają nam na wkręcenie żarówki ledowej do najnormalniejszego żyrandola. Cóż żarówki ledowe mają odmienne końcówki, które nie pozwalają na bezpośrednie włożenie ich do naszych lamp. Z tego powodu wynika konieczność kupna przejściówki żarówki. Trzeba mieć na uwadze przy zakupach, że są różne przejściówki do różnych led oświetlenia. Choć początkowo może się to wydawać skomplikowane, to nie ma w tym żadnej filozofii. Po prostu trzeba wiedzieć, jakich żarówek potrzebujemy, wtedy na sto procent w sklepie z oświetleniem dostaniemy przejściówki led. Adaptery ledowe są jedyną możliwością, dzięki której w naszych normalnych żyrandolach można wkręcić te naprawdę świetne żarówki led.
Ledowe szaleństwoled
Napisał: unbekannt270
Na podstawie: http://www.flickr.com
Już od pewnego czasu można powiedzieć o wielkim bum na żarówki ledowe. Ale są osoby, które nie są w stanie się przekonać do tego typu oświetlenia. Natomiast kiedy ludzie zdecydowali się na świetlówki ledowe wiedzą, że jest to nie tylko duża oszczędność na rachunkach za energie, ale też dbanie o środowisko. Nie możemy jednak zapominać, że do świetlówek ledowych musimy kupić adapter led.

Jest to przejściówka, czyli swoistego rodzaju łącznik, który pozwala włożyć świetlówkę ledową do żyrandola. Choć może brzmi to bardzo poważnie, to koszt jest niewielki. Reasumując wszystko zależy od tego, jaką żarówkę ledową nabyliśmy. Jednak ceny wahają się w granicy kilku złotych, czyli wydatek jest niewielki. Co ważne adaptery led możemy zakupić w postaci przedłużki z elastycznym złączem. W sytuacji, gdy wydaje nam się, że jednak osłonka lampy zabiera zbyt wiele światła, a zdjęcie klosza, raczej nie dodaje wartości estetycznych pokojowi. A dzięki takiej przedłużce, można świetnie dopasować ilość światła, które dobiega spoza klosza.

żarówki LED
Napisał: US CPSC
Na podstawie: http://www.flickr.com
Pomysłów jest wiele wystarczy jedynie zdecydować się na żarówki ledowe i dokupić do nich przejściówki, które umożliwiają włożenie świetlówki na właściwe miejsce. W związku z tym, że końcówki żarówek ledowych nie są kompatybilne z wejściami naszych standardowych lamp czy żyrandoli. Stąd też produkt adapter led pozwala na dalsze korzystanie z naszych lamp, lecz z świetlówkami led. Jeśli jeszcze nie zmieniliśmy żarówek w naszym mieszkaniu, to dobrze to czym prędzej zmienić. Świetlówki ledowe to oszczędność, więc warto je kupić.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-10-24 04:36:52
Tagi: oświetlenie, żarówki ledowe, Przejściówki, adapter led