Świeże inwestycje nieruchomościowe na terenie Wrocławia

Mamy w Polsce kilka większych ośrodków miejskich, w których to z całą pewnością rynek nieruchomości jest na niezłym poziomie. Chociaż tak naprawdę ostatnio młodych nie za bardzo w ogóle stać na kredyt hipoteczny, to tak naprawdę sprzedaż wcale nie jest beznadziejna.
mieszkanie
Napisał: Gunnar Grimnes
Na podstawie: http://www.flickr.com
Które miasto w szczególności warto zanalizować? Cóż, być może dajmy sobie na teraz spokój z Wawą czy Gdańskiem - naturalne bardzo interesujące cele, ale byłoby w porządku gdybyśmy napisali coś więcej odnośnie Wrocławia. Mówienie o atrakcjach nie ma większego sensu, ponieważ akurat o tym bez najmniejszego kłopotu przeczytać sobie można w encyklopedii. Głównie pomyślmy czy Kraków jest wskazanym miejscem dla człowieka, który poszukuje sposobności zainwestowania trochę większej kasy. Zobacz: .Zasadniczo nie ma u nas za wielu lepszych miejscowości - była stolica Rzeczpospolitej Polskiej niby ma nieco kłopotów, zwłaszcza z korkami samochodowymi i pseudokibicami, lecz to ciągle jedna z najciekawszych europejskich metropolii. W takim razie doceńmy Kraków, w żadnym przypadku nie uważajmy, że kupno na powiedzmy Starym Mieście nieruchomości nie ma sensu.

mieszkanie
Napisał: Loozrboy
Na podstawie: http://www.flickr.com/photos/loozrboy/5121533005/
Jeśli ktoś nawet tak myśli, zapewne później będzie bardzo tego żałował - kto nie chce zamieszkać we Wrocławiu, tak mocno pięknym mieście? A zresztą teraźniejsze inwestycje deweloperskie na obszarze Wrocławia wyraźnie pokazują, że przynajmniej na tę chwilę we Wrocławiu wiele się buduje. A co najważniejsze, to są generalnie ładne nieruchomości. Głównie niewielkie mieszkanka, chociaż raczej nie tylko. Ciekawe dane: inwestycje na mapie.


Gdy będziemy oglądali się za fajnymi inwestycjami, zwłaszcza interesujmy się takimi, które oferują bezpieczeństwo i względnie korzystny dojazd do śródmieścia. A z tym jest ogromny kłopot. Wrocławiaki spędzają za dużo czasu w korkach - zresztą nie chodzi tylko o te nieszczęsne korki, ale same odległości. Skoro nieruchomość powinna rosnąć na wartości, powinna być atrakcyjnie umiejscowiona. Nie ma cudów. A przynajmniej we Wrocławiu i bez cienia wątpliwości nie w deweloperstwie.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-10-24 00:48:54
Tagi: zabytek, inwestycja, miasto, metropolia, deweloper, nieruchomość